Máte rodinnou nebo firemní oslavu?

Rádi vám zajistíme stylový dort nebo sladký bar dle vašeho přání.

Mít na oslavě krásný dort je snem každého oslavence. Musí nejen lahodit oku, ale i skvěle chutnat. Proto dlouhodobě spolupracujeme s naší osvědčenou cukrářkou.

Nezapomínejte ani na další sladkosti a založte si na své oslavě či firemním večírku candy bar neboli sladký bar. Candy bar je skvělým doplňkem a zpestřením firemního večírku, dětské oslavy nebo právě Vaší oslavy narozenin. Kromě dortů Vám tak můžeme nabídnout např. cupcakes, popcakes, makronky všech barev, muffiny, sušenky, barevné želé, marshmallow, popcorn a jiné cukrovinky dle vašeho přání.

Candy bar není jen o sladkostech, ale také o dekoracích a doplňcích laděných k celkovému stylu firemního večírku nebo vaší oslavy, které jsme schopny zajistit a připravit Vám tak stylový candy bar se vším všudy, aby vše bylo naprosto dokonalé.

Napište nám k jaké příležitosti a pro kolik lidí budete chtít připravit dort nebo candy bar, předpokládaný rozpočet, preferované sladkosti,  příchutě a my Vám rády vše sestavíme na míru nebo se s vámi sejdeme a se vším poradíme a vybereme pro Vás jen to nejlepší.